نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مخالفت خانواده ام برای ازدواجم با دختر عموم

15179
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45458
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت خانواده ام برای ازدواجم با دختر عموم

سلام خدمت همه دوستان، خلاصه براتون بگم که من بیست و دوسالم هست و از سن ۱۹ سالگی عاشق دختر عموم شدم و هردومون نسبت به بهم عاشق هستیم.‌با خودم عهد بستم‌که دختر عموم رو خوشبخت کنم و غیر از اون به کسی علاقه ای ندارم.
    خانواده ام هم از این مسله آگاه هستن ولی راضی نیستند که با دختر عموم ازداج کنم
    (یادواری کنم که برادرم میخواست با یکی از اقوام ازدواج کنه ولی سر نوشت یا تقدیر این بود که دایی دختر عموم با اون ازدواج کنه)الانم خانواده ام به خاطر همین‌مسله با ازدواجم مخالف هستند
    منم به غیر از دختر عموم ‌تا حالا که ترم ۳ هستم عاشق کسی نشدم و حتی نگاه چپ به نامحرم نکردم
    چون واقعا عشقم نسبت به دختر عموم خیلی بالا هست
    خواهشا راهنماییم کنید که چیکار کنم واقعا از این مسله به شدت رنج و عذاب‌میبینم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : مخالفت خانواده ام برای ازدواجم با دختر عموم

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدی‌ نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان، خلاصه براتون بگم که من بیست و دوسالم هست و از سن ۱۹ سالگی عاشق دختر عموم شدم و هردومون نسبت به بهم عاشق هستیم.‌با خودم عهد بستم‌که دختر عموم رو خوشبخت کنم و غیر از اون به کسی علاقه ای ندارم.
    خانواده ام هم از این مسله آگاه هستن ولی راضی نیستند که با دختر عموم ازداج کنم
    (یادواری کنم که برادرم میخواست با یکی از اقوام ازدواج کنه ولی سر نوشت یا تقدیر این بود که دایی دختر عموم با اون ازدواج کنه)الانم خانواده ام به خاطر همین‌مسله با ازدواجم مخالف هستند
    منم به غیر از دختر عموم ‌تا حالا که ترم ۳ هستم عاشق کسی نشدم و حتی نگاه چپ به نامحرم نکردم
    چون واقعا عشقم نسبت به دختر عموم خیلی بالا هست
    خواهشا راهنماییم کنید که چیکار کنم واقعا از این مسله به شدت رنج و عذاب‌میبینم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام . در مخالفت خانواده شما مدت زمانی که اصطلاحا برادرتون دچار شکست شده یا موفق به ازدواج با اون فرد نشده و اثر زمان نقش داره به این صورت که هرچقدر زمان بگذره پذیرش خانواده شما نسبت به علاقه ی شما به دختر عموتون بالا تر میره
    البته مخالفت خانواده تون رو بشناسید و متوجه بشید علت مخالفت اونها چیه دلایل مخالفت و نگرانی های خانواده معمولا اهمیت زیادی میتونه داشته باشه که باید توجه بشه
    شما باید صبر داشته باشید و تازمانی مناسب بدون توهین و دعوا با خانوادتون صحبت کنین و دلایل تون رو برای قصد ازدواج با دختر عموتون بیان کنین و از خانواده بخواین شمارو همراهی کنن درصورتی که اثر بخش نبود میتونید بامراجعه حضوری مشاوره گروهی دریافت کنین

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45458
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اخه خانواده ام به خاطر اینکه دایی دختر عموم با اونی که برادرم میخواست ازدواج کنه، ازدواج کرد
    الانم هرچی از خاانواده ام میپرسم مشکلتون چیه ، همین قضیه رو مطرح میکنن ، دلایل دیگه ای ندارن

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

اخه خانواده ام به خاطر اینکه دایی دختر عموم با اونی که برادرم میخواست ازدواج کنه، ازدواج کرد
    الانم هرچی از خاانواده ام میپرسم مشکلتون چیه ، همین قضیه رو مطرح میکنن ، دلایل دیگه ای ندارن
    این دلیلشون بی منطق و بی اساس هستش و میشه گفت بیشتر از سر خودخواهی هست برای حل این مشکل مشاوره گروهی به صورت حضوری دریافت کنید
    واینو به خاطر داشته باشید به خاطر خودحواهی دیگران هیچ وقت از خواسته هاتون عقب نکشید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45458
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خانواده ام کلن مخالفت میکنن باهام ، باهاشون که حرف میزنم فقط میگن نه
    منم موندم چیکار کنم نه میتونم خانواده ام رو ناراحت کنم ، نه دختر عموم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

خانواده ام کلن مخالفت میکنن باهام ، باهاشون که حرف میزنم فقط میگن نه
    منم موندم چیکار کنم نه میتونم خانواده ام رو ناراحت کنم ، نه دختر عموم
    شما به عنوان یک فرد بالغ باید سعی کنی اوضاع رو مدیریت کنی
    در حال حاضر در شرایطی هستین که باید بتونی اول تکلیف ت رو با خودت مشخص کنی چون انتخاب خانواده یا دختر عمو به منزله از دست دادن دیگری و کدورت تلقی میشه
    هرچند این کدورت و دورشدن مقطعی خواهد بود اما شما باید قبل از هرچیز تکلیفتون رو با خودتون مشخص کنید
    سپس باید برای تصمیمی که گرفتین تلاش کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد